Podravka koncentrat rajčice 190 g
1,32 €
6,95 €/kg · u 19 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,22 € 19 lanaca
Najviša
3,19 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,32 €6,95 €/kg
- NTL 1,49 €7,84 €/kg
- Plodineakcija 1,56 €8,21 €/kg
- Kaufland 2,09 €11,00 €/kg
- Konzum 2,09 €11,00 €/kg
- Lidl 2,09 €11,00 €/kg
- Ribola 2,09 €11,00 €/kg
- Studenac 2,09 €11,00 €/kg
- Tommy 2,09 €11,00 €/kg
- KTC 2,19 €11,53 €/kg
- Metro 2,19 €11,53 €/kg
- Vrutak 2,19 €11,53 €/kg
- Jadranka 2,29 €12,05 €/kg
- Stanic 2,39 €12,58 €/kg
- Djelo Vodice 2,56 €13,47 €/kg
- Trgovina Krk 2,69 €14,16 €/kg
- Gavranović 2,75 €14,47 €/kg
- Trgocentar 2,76 €14,53 €/kg
- Boso 3,19 €16,79 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104053221. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
- NTL
-
1,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
1,56 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,09 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
2,09 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
2,09 € (-5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
2,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Metro
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stanic
-
2,39 € (+80%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Djelo Vodice
-
2,56 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
2,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
2,75 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
2,76 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Boso
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- RAJČICA KONCE. 850 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 3,17 €3,73 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KONCENTRAT RAJCICA 210 G STAKLENKA PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,71 €8,14 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KONCENTRAT RAJCICA 120 G TUBA PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,16 €9,67 €/kg
- PODRAVKA KONCENTRAT RAJČICA TUBA 300gnajniže u Stridonu 2,25 €7,50 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KONCENTRAT RAJCICA 370G STAKLENKA PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 2,54 €6,86 €/kg
- RAJČICA KONCEN.460 g PODRAVKAnajniže u Tommyju akcija 1,69 €3,67 €/kg