KONC. RAJČICA PODRAVKA 850 g
3,17 €
3,73 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
4,60 € 4 lanca
Najviša
5,19 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,17 €3,73 €/kg
- Ribola 4,99 €5,87 €/kg
- Studenac 5,04 €5,93 €/kg
- Gavranović 5,19 €6,11 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104053177. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,17 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Ribola
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
5,04 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
5,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 451, 3.10.2026. (Kralja Petra Svacica 31, GVOZD)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. RAJČICA KONCENTRAT TUBA 190 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,32 €6,95 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KONCENTRAT RAJCICA 120 G TUBA PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,16 €9,67 €/kg
- RAJČICA KONCEN.460 g PODRAVKAnajniže u Tommyju akcija 1,69 €3,67 €/kg
- AM. DODACI JELIMA PODRAVKA KONCENTRAT RAJČICE LIM.4,5 kg PODRAVKAnajniže u lancu Gavranović 18,05 €4,01 €/kg
- PODRAVKA KONCENTRAT RAJČICA TUBA 300gnajniže u Stridonu 2,25 €7,50 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KONCENTRAT RAJCICA 210 G STAKLENKA PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,71 €8,14 €/kg