KONC. RAJČICA PODRAVKA 460 g
1,69 €
3,67 €/kg · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
2,76 € 4 lanca
Najviša
3,45 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,69 €3,67 €/kg
- Stridon 2,51 €5,46 €/kg
- Ribola 3,39 €7,37 €/kg
- Studenac 3,45 €7,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104053153. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-54%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10151, 3.10.2026. (KRALJA ZVONIMIRA 18, MAKARSKA)
- Stridon
-
2,51 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Ribola
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
3,45 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. RAJČICA KONCENTRAT TUBA 190 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,32 €6,95 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KONCENTRAT RAJCICA 120 G TUBA PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,16 €9,67 €/kg
- RAJČICA KONCE. 850 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 3,17 €3,73 €/kg
- AM. DODACI JELIMA PODRAVKA KONCENTRAT RAJČICE LIM.4,5 kg PODRAVKAnajniže u lancu Gavranović 18,05 €4,01 €/kg
- PODRAVKA KONCENTRAT RAJČICA TUBA 300gnajniže u Stridonu 2,25 €7,50 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KONCENTRAT RAJCICA 210 G STAKLENKA PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,71 €8,14 €/kg