SENF 2,5kg PODRAVKA
6,89 €
2,76 €/kg · u 10 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
8,64 € 10 lanaca
Najviša
11,92 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 6,89 €2,76 €/kg
- Gavranović 7,03 €2,81 €/kg
- Metro 7,13 €2,85 €/kg
- KTC 8,29 €3,32 €/kg
- Vrutak 8,49 €3,40 €/kg
- Djelo Vodice 8,74 €3,50 €/kg
- Trgovina Krk 9,15 €3,66 €/kg
- NTL 9,19 €3,68 €/kg
- Stridon 9,59 €3,84 €/kg
- Trgocentar 11,92 €4,77 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104023064. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
6,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Gavranović
-
7,03 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Metro
-
7,13 € (+10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
8,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ60, 3.10.2026. (PRILAZ JANKA TOMICA 1 ZABOK)
- Vrutak
-
8,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
8,74 € (+10%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
9,15 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- NTL
-
9,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 31039, 3.10.2026. (Radnicka cesta 1, NOVI MAROF)
- Stridon
-
9,59 € (+22%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgocentar
-
11,92 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA SENF ESTRAGON TUBA 100g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,05 €10,50 €/kg
- SENF ESTRAGON PODRAVKA 700 gnajniže u Metrou 3,39 €4,84 €/kg
- PODRAVKA D.D. SENF ESTRAGON 350 g STAKL.PODRAnajniže u Stridonu 1,96 €5,60 €/kg
- PODRAVKA D.D. SENF ESTRAGON PVC 140 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,20 €8,57 €/kg
- PODRAVKA SENF ESTRAG. ČAŠICA 100 gnajniže u Stridonu 0,98 €9,80 €/kg
- SENF GOLD 200 g POD RAVKAnajniže u Stridonu 1,29 €6,45 €/kg