AJVAR LJUTI POD. 195 g
1,31 €
6,72 €/kg · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,81 € 13 lanaca
Najviša
2,09 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,31 €6,72 €/kg
- Ribola 1,45 €7,44 €/kg
- Jadranka 1,85 €9,49 €/kg
- KTC 1,85 €9,25 €/kg
- Konzum 1,85 €9,25 €/kg
- Plodine 1,85 €9,49 €/kg
- Spar 1,85 €9,49 €/kg
- Studenac 1,85 €9,49 €/kg
- Tommy 1,85 €9,49 €/kg
- Vrutak 1,85 €9,49 €/kg
- Trgocentar 1,89 €9,69 €/kg
- Djelo Vodice 1,95 €10,00 €/kg
- Gavranović 2,09 €10,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104022524. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,31 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Ribola
-
1,45 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 070, 3.10.2026. (Poljicka cesta 121A Dugi rat)
- Jadranka
-
1,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
1,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,85 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,85 € (+1%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
1,85 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
1,89 € (-1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Djelo Vodice
-
1,95 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
2,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA AJVAR LJUTI 690g PODRAVKAnajniže u Stridonu 2,60 €3,77 €/kg
- PODRAVKA AJVAR LJUTI 350g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,75 €5,00 €/kg
- PODRAVKA AJVAR LJUTI 310 g S QUEEZE PODRAVKAnajniže u Tommyju akcija 1,19 €3,84 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO AJVAR OD PECENE PAPRIKE LJUTI 290 G PODRAVKAnajniže u Stridonu 4,14 €14,28 €/kg
- PODRAVKA AJVAR LJUTI UPRŽENI 350 g (12) PODRAVKAnajniže u Stridonu 2,25 €6,43 €/kg
- PODRAVKA AJVAR BLAGI LIM.4kg PODRAVKAnajniže u Kauflandu 12,33 €3,08 €/kg