100G BOMB.505 S CRTOM
Najniža danas
39,50 €
9,88 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 39,50 €9,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 39,50 € (2.10.)
39,50 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850102968596. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
39,50 € (-7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ D.D. BOMBONI 505 S CRTOM 100 gnajniže u KTC-u 0,79 €7,90 €/kg
- KRAS MJESECNE NARUDZBE BOMONI 505 S CRTOM 80 G BEZ SECERAnajniže u Konzumu akcija 1,18 €14,75 €/kg
- TVRDI BOMBONI BOMB. KRAŠ 100 g 505 S CRTOMnajniže u Bosi 1,29 €12,90 €/kg
- KRAŠ BOMBON KRAŠ 100G 505 S CRTOM -40/1-najniže u lancu Vrutak 1,09 €10,90 €/kg
- TVRDI BOMBONI BOMB. KRAŠ 80 g 505 BEZ ŠEćERnajniže u Bosi 1,49 €18,62 €/kg