Kraš Napolitanke s čokolad.punjenjem 93g
0,82 €
8,82 €/kg · u 17 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,12 € 17 lanaca
Najviša
1,39 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,82 €8,82 €/kg
- Konzumakcija 0,88 €9,78 €/kg
- Spar 0,99 €10,65 €/kg
- Metro 1,05 €11,29 €/kg
- Jadranka 1,09 €11,72 €/kg
- Vrutak 1,09 €11,72 €/kg
- Studenac 1,13 €12,15 €/kg
- KTC 1,15 €12,78 €/kg
- Kaufland 1,15 €12,37 €/kg
- Plodine 1,15 €12,37 €/kg
- Ribola 1,15 €12,37 €/kg
- Tommy 1,15 €12,37 €/kg
- Djelo Vodice 1,19 €12,80 €/kg
- Gavranović 1,19 €12,80 €/kg
- Trgocentar 1,25 €13,44 €/kg
- Trgovina Krk 1,29 €13,87 €/kg
- NTL 1,39 €14,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102523382. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,82 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.38, 3.10.2026. (Trg Kralja Tomislava 31, Molve)
- Konzum
-
0,88 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0912, 3.10.2026. (HRVOJA VUKČIĆ - HRVATINIĆA 96 A, VINKOVCI)
- Spar
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Metro
-
1,05 € (-4%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,13 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- KTC
-
1,15 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1330, 3.10.2026. (Franje Rackog 95 Dakovo)
- Plodine
-
1,15 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
1,19 € (+20%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
1,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgocentar
-
1,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
- Trgovina Krk
-
1,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- NTL
-
1,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10108, 3.10.2026. (Buzanova 36, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAS TJEDNE NARUDZBE NAPOLITANKE CHOCOLATE CREAM 327 Gnajniže u Studencu akcija 1,99 €6,09 €/kg
- KRAŠ D.D. NAPOLITANKE CHOCOLATE CREAM 420 gnajniže u lancu Djelo Vodice 2,29 €5,45 €/kg
- KRAŠ D.D. NAPOLITANKE CHOCOLATE CREAM 840 gnajniže u Stridonu 2,84 €3,38 €/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA NOUGAT 840g KRAŠnajniže u Kauflandu akcija 3,95 €4,70 €/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA CHOCO CREAM 187g KRAŠnajniže u Lidlu 1,19 €6,36 €/kg
- KRAŠ VAFEL NAPOL. NOUGAT 93 g KRAŠnajniže u Sparu 0,99 €10,65 €/kg