Bajadera 87 g
3,29 €
37,82 €/kg · u 14 lanaca
u Plodinama
Prosječna
4,11 € 14 lanaca
Najviša
4,59 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,29 € je ispod 30-dnevnog minimuma (4,39 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 3,29 €37,82 €/kg
- Konzumakcija 3,29 €36,56 €/kg
- Spar 3,29 €37,82 €/kg
- Metro 3,95 €45,40 €/kg
- Jadranka 3,99 €45,86 €/kg
- Stridon 4,29 €49,31 €/kg
- KTC 4,39 €48,78 €/kg
- Kaufland 4,39 €50,46 €/kg
- Ribola 4,39 €50,46 €/kg
- Studenac 4,39 €50,46 €/kg
- Tommy 4,39 €50,46 €/kg
- Vrutak 4,39 €50,46 €/kg
- Djelo Vodice 4,49 €51,61 €/kg
- Trgocentar 4,59 €52,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102521883. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,29 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (4,39 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
3,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Metro
-
3,95 € (-11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stridon
-
4,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- KTC
-
4,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
4,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
4,49 € (-4%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LIKERI BADEL LIKER BADEL BAJADERA GIFT BOX 16% 0,7 Lnajniže u KTC-u 19,59 €27,99 €/l
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA 300g KRAŠnajniže u Stridonu 7,25 €24,17 €/kg
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA 500g KRAŠnajniže u Tommyju akcija 11,99 €23,98 €/kg
- KRAŠ D.D. BOMBONIJERA BAJADERA 200 g KRAŠnajniže u Konzumu akcija 5,98 €29,90 €/kg
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA VREĆICA 150gnajniže u Plodinama akcija 4,69 €31,27 €/kg
- KRAŠ BOMB. BAJADERA KNJIGA 70 GOD. 17najniže u Kauflandu 0,77 €4,40 €/kg