Bajadera Praline 175 g
0,77 €
4,40 €/kg · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
5,42 € 3 lanca
Najviša
7,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 0,77 €4,40 €/kg
- Tommy 7,49 €42,80 €/kg
- Spar 7,99 €45,66 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102009770. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,77 € (-71%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 5630, 3.10.2026. (Antuna Soljana 43 Zagreb)
- Tommy
-
7,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10290, 3.10.2026. (PALIT 431, RAB)
- Spar
-
7,99 € (+33%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87009, 3.10.2026. (cakovec svetojelenska cesta 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LIKERI BADEL LIKER BADEL BAJADERA GIFT BOX 16% 0,7 Lnajniže u KTC-u 19,59 €27,99 €/l
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA 87g KRAŠnajniže u Konzumu akcija 3,29 €36,56 €/kg
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA VREĆICA 150gnajniže u Plodinama akcija 4,69 €31,27 €/kg
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA 300g KRAŠnajniže u Stridonu 7,25 €24,17 €/kg
- KRAŠ D.D. BOMBONIJERA BAJADERA 200 g KRAŠnajniže u Konzumu akcija 5,98 €29,90 €/kg