BOMB.BAJADERA 150 g KRAŠ
5,45 €
36,33 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
6,08 € 3 lanca
Najviša
6,49 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 5,45 €36,33 €/kg
- Vrutak 6,29 €41,93 €/kg
- NTL 6,49 €43,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102230891. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
5,45 € (+40%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Vrutak
-
6,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
6,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA 500g KRAŠnajniže u Tommyju akcija 11,99 €23,98 €/kg
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA 300g KRAŠnajniže u Stridonu 7,25 €24,17 €/kg
- KRAŠ D.D. BOMBONIJERA BAJADERA 200 g KRAŠnajniže u Konzumu akcija 5,98 €29,90 €/kg
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA 87g KRAŠnajniže u Konzumu akcija 3,29 €36,56 €/kg
- BAJADERA BOMBONJERA BAJADERA VREĆICA 150gnajniže u Plodinama akcija 4,69 €31,27 €/kg
- BAJADERA 900G KRAŠ BAJADERA RINFUZAnajniže u Metrou 24,99 €27,77 €/kg