Kraš čokoladne Napolitanke
4,29 €
9,98 €/kg · u 20 lanaca
u KTC-u
Prosječna
5,63 € 20 lanaca
Najviša
6,59 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 4,29 €9,98 €/kg
- Plodine 4,29 €9,98 €/kg
- NTL 4,45 €10,35 €/kg
- Trgovina Krk 5,49 €12,77 €/kg
- Jadranka 5,69 €13,23 €/kg
- Konzum 5,69 €13,23 €/kg
- Lidl 5,69 €13,23 €/kg
- Ribola 5,69 €13,23 €/kg
- Spar 5,69 €13,23 €/kg
- Studenac 5,69 €13,23 €/kg
- Tommy 5,69 €13,23 €/kg
- Trgocentar 5,69 €13,23 €/kg
- Vrutak 5,69 €13,23 €/kg
- Djelo Vodice 5,79 €13,47 €/kg
- Metro 5,94 €13,81 €/kg
- Kaufland 5,99 €13,93 €/kg
- Stanic 5,99 €13,93 €/kg
- Stridon 5,99 €13,93 €/kg
- Gavranović 6,49 €15,09 €/kg
- Boso 6,59 €15,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102013135. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
4,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
4,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- NTL
-
4,45 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
5,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Jadranka
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
5,69 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
5,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
5,69 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
5,69 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
5,79 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
5,94 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
5,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Stanic
-
5,99 €
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Stridon
-
5,99 € (-10%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Gavranović
-
6,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
6,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Kraš čokoladne Napolitankenajniže u Konzumu 4,00 €8,00 €/kg
- KRAŠ NAPOLITANKE VAFEL NAPOL.ČOKOL.250 g KRAŠnajniže u lancu Trgovina Krk 2,99 €11,96 €/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITAN KOKOS PREL 108 g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €13,80 €/kg
- KRAS TJEDNE NARUDZBE NAPOLITANKE COKOLADA KOKOS 500 G KRASnajniže u Konzumu 4,00 €8,00 €/kg
- KRAŠ D.D. NAPOLITANKE ČOKOLADNE 215 g KRAŠnajniže u NTL-u 2,49 €11,58 €/kg
- KRAŠ D.D. NAPOLITANKE ČOKOLADNE ORIGINAL 108 g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €13,80 €/kg