NAPOLIT.ČOKOL.250 g KRAŠ
2,99 €
11,96 €/kg · u 13 lanaca
u lancu Trgovina Krk
Prosječna
3,67 € 13 lanaca
Najviša
4,39 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 2,99 €11,96 €/kg
- Konzum 3,00 €12,00 €/kg
- Gavranović 3,19 €12,76 €/kg
- Studenacakcija 3,19 €12,76 €/kg
- Stanic 3,25 €13,00 €/kg
- Stridon 3,59 €14,36 €/kg
- Plodine 3,99 €15,96 €/kg
- Ribola 3,99 €15,96 €/kg
- Spar 3,99 €15,96 €/kg
- Tommy 3,99 €15,96 €/kg
- Trgocentar 3,99 €15,96 €/kg
- Djelo Vodice 4,19 €16,76 €/kg
- NTL 4,39 €17,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102320080. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgovina Krk
-
2,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Konzum
-
3,00 € (-30%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0013, 3.10.2026. (VIRSKI PUT 136, VIR)
- Gavranović
-
3,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 302, 3.10.2026. (143. DOMOBRANSKE PUKOVNIJE 14, PLASKI)
- Studenac
-
3,19 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stanic
-
3,25 €
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 8307, 3.10.2026. (KAŠTEL GOMILICA)
- Stridon
-
3,59 € (-10%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Plodine
-
3,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87016, 3.10.2026. (varazdin medimurska ulica 31c)
- Tommy
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
3,99 € (-15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Djelo Vodice
-
4,19 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
4,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20206, 3.10.2026. (TRG SV. JOSIPA 2, SLATINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAS TJEDNE NARUDZBE NAPOLITANKE COKOLADA KOKOS 500 G KRASnajniže u Konzumu 4,00 €8,00 €/kg
- KRAŠ VAFEL NAPOL. ČOK/KOK.250 g KRAnajniže u Studencu akcija 1,50 €6,00 €/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITAN KOKOS PREL 108 g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €13,80 €/kg
- KRAŠ D.D. NAPOLITANKE ČOKOLADNE ORIGINAL 108 g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €13,80 €/kg
- KRAS 2X MJ NARUDZBE NAPOLITANKE COKOLADNE S MALINOM 108 G KRASnajniže u Sparu akcija 1,49 €13,80 €/kg
- KRAS 2X MJ NARUDZBE NAPOLITANKE COKOLADNE S NARANCOM 108 G KRASnajniže u Sparu akcija 1,49 €13,80 €/kg