Poli pileća posebna, 500g
Najniža danas
4,49 €
8,98 €/kg · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 4,49 €8,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 4,49 € (3.10.)
4,49 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03838977800470. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
4,49 € (+6%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Poli pileća posebna 1000gnajniže u Kauflandu 5,99 €5,99 €/kg
- POLI POLI 1000g PERUTNINAnajniže u Lidlu 5,99 €5,99 €/kg
- Poli pileća posebna kob. u um. crijnajniže u Lidlu 3,19 €6,38 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA POLI 500 g PERUTNINAnajniže u Stridonu 3,49 €6,98 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA POLI MINI 220 g PERUTNINAnajniže u lancu Jadranka akcija 1,69 €
- Poli POLI SA SIROM 500 g PERUTNINAnajniže u Metrou 4,26 €8,52 €/kg