Poli pileća posebna, 500g
Lowest today
€4.49
€8.98/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €4.49€8.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €4.49 (3 Oct)
€4.49
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03838977800470. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€4.49 (+6%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Poli pileća posebna 1000glowest at Kaufland €5.99€5.99/kg
- POLI POLI 1000g PERUTNINAlowest at Lidl €5.99€5.99/kg
- Poli pileća posebna kob. u um. crijlowest at Lidl €3.19€6.38/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA POLI 500 g PERUTNINAlowest at Stridon €3.49€6.98/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA POLI MINI 220 g PERUTNINAlowest at Jadranka promotion €1.69
- Poli POLI SA SIROM 500 g PERUTNINAlowest at Metro €4.26€8.52/kg