PAŠTE POLI 95 g PATE CLASSIC
1,19 €
11,90 €/kg · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
1,23 € 3 lanca
Najviša
1,30 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,19 €11,90 €/kg
- Plodine 1,19 €12,53 €/kg
- Boso 1,30 €13,68 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838977043846. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Boso
-
1,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. PAŠTETA PILEĆA POLI PATE CLASSIC 95 g PERUTNINAnajniže u Studencu akcija 0,90 €9,47 €/kg
- POLI PAŠ.POLI PATE 50 g C LASSICnajniže u Ribolu 0,79 €15,80 €/kg
- POLI PAŠTE POLI 50 g PATE CLASSICnajniže u Bosi 0,80 €16,00 €/kg
- POLI PAŠTE POLI 95 g PATE CLASSICnajniže u Bosi 1,30 €13,68 €/kg