PAŠTE POLI 50 g PATE CLASSIC
Najniža danas
0,80 €
16,00 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,80 €16,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,80 € (3.10.)
0,80 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03838977043822. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. PAŠTETA PILEĆA POLI PATE CLASSIC 95 g PERUTNINAnajniže u Studencu akcija 0,90 €9,47 €/kg
- POLI PAŠ.POLI PATE 50 g C LASSICnajniže u Ribolu 0,79 €15,80 €/kg
- POLI PAŠTETA PILEĆA CLASSIC POLI 95gnajniže u Konzumu 1,19 €11,90 €/kg
- POLI PAŠTE POLI 95 g PATE CLASSICnajniže u Bosi 1,30 €13,68 €/kg