KREMA ZA RUKE 48 100 ml
2,00 €
20,00 €/l · u 4 lanca
u Studencu
Prosječna
2,92 € 4 lanca
Najviša
3,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,00 €20,00 €/l
- Jadranka 2,99 €29,90 €/l
- KTC 3,19 €31,90 €/l
- Trgovina Krk 3,49 €34,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838498411346. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Jadranka
-
2,99 € (+37%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
3,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- VASELINE VASELINE KREMA ZA RUKE H&N 75mLnajniže u Tommyju 3,19 €42,53 €/l
- NIVEA KREMA ZA RUKE NIV OLIVE 75mlnajniže u lancu Jadranka 2,99 €39,87 €/l
- Neutrogena Neutrogena Krema za ruke i nokte 75mlnajniže u Kauflandu 5,29 €70,53 €/l
- 48 KRE.ZA RUKE 48 ZAŠTITNA 50 mlnajniže u Kauflandu 1,85 €37,00 €/l
- NAJFINIJI KREMA RUK.NAJFINIJI MET.100 mlnajniže u Tommyju 3,99 €39,90 €/l
- NIVEA KREMA ZA RUKE 100 ml NIVEA INTnajniže u Sparu 3,99 €39,90 €/l