ULJE AFRODITA 150 ml
3,49 €
23,27 €/l · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
5,24 € 2 lanca
Najviša
6,99 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,49 € je ispod 30-dnevnog minimuma (6,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 3,49 €23,27 €/l
- Konzum 6,99 €46,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03831070650331. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (6,99 €, 30.9.) (-50%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8705, 3.10.2026. (zagreb ulica kneza branimira 181)
- Konzum
-
6,99 € (+8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0202, 3.10.2026. (GRADA WIRGESA 2C, SAMOBOR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AFRODITA ULJE TIJ AFROD SPA CHER BLOS 150mlnajniže u Konzumu 7,99 €53,27 €/l
- AFRODITA ULJE AFR BADEM ZA LICE 150ML 0936najniže u Sparu akcija 4,25 €28,33 €/l
- AFRODITA ULJE AFR BODY HUGS GOLDEN 150 mlnajniže u Sparu akcija 3,49 €17,45 €/l
- AFRODITA AFR.ULJE ČIČK. 50 mlnajniže u KTC-u 3,99 €79,80 €/l
- AFRODITA SUHO ULJE AFR SUN CARE MAR 150mlnajniže u Kauflandu 14,99 €99,93 €/l
- AFRODITA ULJE ZA KOSU 50 ml AFRODITA ORnajniže u Sparu akcija 3,49 €69,80 €/l