PROT.PLOČICA PROTEINI.SI 55 g
1,69 €
30,73 €/kg · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,73 € 4 lanca
Najviša
1,79 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,69 €30,73 €/kg
- Vrutak 1,69 €30,73 €/kg
- Spar 1,75 €31,82 €/kg
- Ribola 1,79 €32,55 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03830081421237. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Spar
-
1,75 € (+4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Ribola
-
1,79 € (+2%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PROTEINI.SI PROTEIN BAR COK/LJES. SPECIAL ED. 50 G PROTEINI.SInajniže u Kauflandu 1,69 €33,80 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEIN BAR VAN/SLADOLED 50 G PROTEINI.SInajniže u Kauflandu 1,69 €33,80 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA KOKOS 55 G PROTEINI.SInajniže u Studencu 1,59 €28,91 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA COKO/BANANA 55 G PROTEINI.SInajniže u Kauflandu 1,69 €30,73 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA BOROVNICA-BRUSNICA 55 Gnajniže u Kauflandu 1,69 €30,73 €/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA COKOLADA 55 G PROTEINI.SInajniže u lancu Vrutak 1,69 €30,73 €/kg