PROT.PLOČICA PROTEINI.SI 55 g
€1.69
€30.73/kg · in 4 chains
at Plodine
Average
€1.73 4 chains
Highest
€1.79 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €1.69€30.73/kg
- Vrutak €1.69€30.73/kg
- Spar €1.75€31.82/kg
- Ribola €1.79€32.55/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03830081421237. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€1.69
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
€1.69 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Spar
-
€1.75 (+4%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Ribola
-
€1.79 (+2%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PROTEINI.SI PROTEIN BAR COK/LJES. SPECIAL ED. 50 G PROTEINI.SIlowest at Kaufland €1.69€33.80/kg
- PROTEINI.SI PROTEIN BAR VAN/SLADOLED 50 G PROTEINI.SIlowest at Kaufland €1.69€33.80/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA KOKOS 55 G PROTEINI.SIlowest at Studenac €1.59€28.91/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA COKO/BANANA 55 G PROTEINI.SIlowest at Kaufland €1.69€30.73/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA BOROVNICA-BRUSNICA 55 Glowest at Kaufland €1.69€30.73/kg
- PROTEINI.SI PROTEINSKA PLOCICA COKOLADA 55 G PROTEINI.SIlowest at Vrutak €1.69€30.73/kg