ČOKOLADNI ZEKO 100g
1,19 €
11,90 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
1,34 € 3 lanca
Najviša
1,59 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,19 €11,90 €/kg
- Tommy 1,25 €12,50 €/kg
- Trgocentar 1,59 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03830041973073. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 004, 3.10.2026. (Put blata 2 Kastel Stari)
- Tommy
-
1,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10130, 3.10.2026. (BRNAZE 180, SINJ)
- Trgocentar
-
1,59 € (+51%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MILLANO USKRSNJA POKLON KUTIJA ZEC 88 G MILLANOnajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- KANDIT ČOK.ZEKO JAGO.200 g KANDIT USKRSnajniže u Stridonu 2,58 €12,90 €/kg
- ČOK.ZEKO 100g DBAnajniže u Ribolu 1,06 €10,60 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. USK.ČOK.ZEKO 60g COSMOnajniže u NTL-u 0,60 €10,00 €/kg
- ČOKOLADNI ZEKO 60g USKRS DBAnajniže u Stridonu 0,79 €13,17 €/kg
- ČOK.PETIT BEURRE 75gUSKRSnajniže u Stridonu 0,94 €12,53 €/kg