Heineken pivo 5% 6x0,5 l lim
8,49 €
2,83 €/l · u 17 lanaca
u Lidlu
Prosječna
9,73 € 17 lanaca
Najviša
11,29 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 8,49 €2,83 €/l
- Vrutak 9,20 €3,07 €/l
- Metro 9,23 €3,08 €/l
- KTC 9,29 €3,10 €/l
- Kaufland 9,29 €3,10 €/l
- Konzum 9,29 €3,10 €/l
- Plodine 9,29 €3,10 €/l
- Ribola 9,29 €3,10 €/l
- Spar 9,29 €3,10 €/l
- Tommy 9,29 €3,10 €/l
- Trgocentar 9,39 €3,13 €/l
- Djelo Vodice 9,79 €3,26 €/l
- Studenac 9,99 €3,33 €/l
- Gavranović 10,59 €3,53 €/l
- Boso 11,09 €3,70 €/l
- NTL 11,29 €3,76 €/l
- Trgovina Krk 11,29 €3,76 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03830001716016. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
8,49 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Vrutak
-
9,20 € (+17%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
9,23 € (+5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
9,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
9,29 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
9,29 € (+18%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
9,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
9,29 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
9,29 € (+6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
9,29 € (+6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
9,39 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Djelo Vodice
-
9,79 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
9,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
10,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Boso
-
11,09 € (+9%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
11,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
11,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HEINEKEN PIVO HEINE 4*500 LIMENKAnajniže u Bosi 7,15 €3,58 €/l
- HEINEKEN 0,33L HEINEKEN PIVO 0,0% LIMnajniže u Bosi 1,73 €5,24 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,0% 0,33 LIMENKA HEInajniže u lancu Trgovina Krk 1,69 €5,12 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,5L LIMENKAnajniže u Metrou 1,73 €3,46 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 4X0,5 L LIMENKAnajniže u Studencu 5,57 €2,79 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN ZERO LIMENKA 0.33Lnajniže u Stridonu 1,00 €3,03 €/l