BISER 0,75 l
3,08 €
4,11 €/l · u 5 lanaca
u Stridonu
Prosječna
3,82 € 5 lanaca
Najviša
4,54 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,08 €4,11 €/l
- KTC 3,49 €4,65 €/l
- Konzum 3,99 €5,32 €/l
- Vrutak 3,99 €5,32 €/l
- Ribola 4,54 €6,05 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03830000340694. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,08 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.33, 3.10.2026. (Zagrebačka 72A, Sv.I.Zelina)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Vrutak
-
3,99 € (-5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
4,54 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BIS 1000ML BIS NIROnajniže u Tommyju 3,59 €3,59 €/l
- BIS OSVJ BIS PURE LEMON 400 mlnajniže u Stridonu 3,79 €9,47 €/l
- Bis OSVJ.PROSTORA BIS FLOR.400 mlnajniže u Metrou 2,89 €7,22 €/l
- BIS STAKLO ANTISTATIC 650MLnajniže u Studencu akcija 1,00 €1,54 €/l
- BIS 500ML BIS INOXnajniže u Tommyju 3,49 €6,98 €/l
- SAPONIA D.D. OSVJ.BY ORNEL CALMING 400 ml BISnajniže u Metrou 2,89 €7,22 €/l