BONDUELLE MEKSICKI MIX 150G
Najniža danas
1,69 €
11,27 €/kg · u 3 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,89 € 3 lanca
Najviša
1,99 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,69 €11,27 €/kg
- Studenac 1,99 €13,27 €/kg
- Trgovina Krk 1,99 €13,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03083681155303
- Djelo Vodice
-
1,69 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
1,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
1,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Bonduelle MEKSIČKI MIX BONDUELLE 400 gnajniže u Sparu akcija 1,39 €3,47 €/kg
- BONDUELLE MEKSIČKI MIX 3X150/3X130g BONDUELLEnajniže u Studencu akcija 3,19 €7,09 €/kg
- MEKSIČKI MIX 340 g B ONDUELLEnajniže u Tommyju 2,19 €6,44 €/kg
- BONDUELLE MEKSIČKI MIX GOLD 265g BONDUELLEnajniže u Sparu 1,99 €7,51 €/kg
- BONDUELLE GRAH CRV KUK MEKS UMAK 200g BONDUnajniže u Kauflandu 1,99 €4,63 €/kg