BONDUELLE MEKSICKI MIX 150G
€1.69
€11.27/kg · in 3 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.89 3 chains
Highest
€1.99 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.69€11.27/kg
- Studenac €1.99€13.27/kg
- Trgovina Krk €1.99€13.27/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03083681155303
- Djelo Vodice
-
€1.69
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
€1.99
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
€1.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Bonduelle MEKSIČKI MIX BONDUELLE 400 glowest at Spar promotion €1.39€3.47/kg
- BONDUELLE MEKSIČKI MIX 3X150/3X130g BONDUELLElowest at Studenac promotion €3.19€7.09/kg
- MEKSIČKI MIX 340 g B ONDUELLElowest at Tommy €2.19€6.44/kg
- BONDUELLE MEKSIČKI MIX GOLD 265g BONDUELLElowest at Spar €1.99€7.51/kg
- BONDUELLE GRAH CRV KUK MEKS UMAK 200g BONDUlowest at Kaufland €1.99€4.63/kg