ČOK.LINDT EXC.TAMNA 85% 100 g
4,11 €
41,10 €/kg · u 4 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
4,67 € 4 lanca
Najviša
5,29 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 4,11 €41,10 €/kg
- Trgovina Krk 4,29 €42,90 €/kg
- Vrutak 4,99 €49,90 €/kg
- Spar 5,29 €52,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03046920028363. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
4,11 € (+47%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
4,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
- Vrutak
-
4,99 € (+79%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Spar
-
5,29 € (+78%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. ČOKOLADA EXC. NOISE. 100 g LINnajniže u Ribolu 3,18 €31,80 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT EXC DARK ORANGE 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg
- LINDT COKOLADA EXC.DARK 99% 50 G LINDTnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €79,80 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT EXC DARK 85% 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg
- Lindt ČOK.LINDT DARK 78%100 gnajniže u Tommyju 4,09 €40,90 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT DARK EXCELL 70% 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg