Lindt čokolada Excellence dark 70% 100g
3,99 €
39,90 €/kg · u 11 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
4,94 € 11 lanaca
Najviša
5,29 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadrankaakcija 3,99 €39,90 €/kg
- NTL 4,29 €42,90 €/kg
- Trgocentar 4,49 €44,90 €/kg
- Studenac 4,99 €49,90 €/kg
- Vrutak 4,99 €49,90 €/kg
- Ribola 5,19 €51,90 €/kg
- Kaufland 5,29 €52,90 €/kg
- Konzum 5,29 €52,90 €/kg
- Plodine 5,29 €52,90 €/kg
- Spar 5,29 €52,90 €/kg
- Tommy 5,29 €52,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03046920022323. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
4,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Trgocentar
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Studenac
-
4,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
4,99 € (+79%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
5,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 018, 3.10.2026. (TN Medena Seget donji)
- Kaufland
-
5,29 € (+23%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
5,29 € (+23%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
5,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
5,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
5,29 € (+77%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Druge veličine
- LINDT COKOLADA EXC.DARK 99% 50 G LINDTnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €79,80 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT EXC DARK 85% 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT EXC DARK ORANGE 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČOKOLADA EXC. NOISE. 100 g LINnajniže u Ribolu 3,18 €31,80 €/kg
- Lindt ČOK.LINDT EXC.TAMNA 85% 100 gnajniže u lancu Djelo Vodice 4,11 €41,10 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČOKOLADA EXC.MILD 70% 100 g LInajniže u Plodinama 3,69 €36,90 €/kg