Lindt Čokolada tamna 80 g
3,69 €
46,12 €/kg · u 6 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
3,74 € 6 lanaca
Najviša
3,99 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 3,69 €46,12 €/kg
- Konzum 3,69 €46,12 €/kg
- Plodine 3,69 €46,12 €/kg
- Spar 3,69 €46,12 €/kg
- Tommy 3,69 €46,12 €/kg
- Vrutak 3,99 €49,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03046920021470. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
3,69 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
3,69 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINDT COKOLADA LJESNJAK GRANDES 150 G LINDTnajniže u Kauflandu 4,99 €33,27 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČOKOLADA EXC. NOISE. 100 g LINnajniže u Ribolu 3,18 €31,80 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT EXC DARK ORANGE 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT EXC DARK 85% 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg
- LINDT ČOKOL LINDT DARK EXCELL 70% 100gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,99 €39,90 €/kg
- Lindt ČOK.LINDT DARK 78%100 gnajniže u Tommyju 4,09 €40,90 €/kg