ULJE MASL. EX. DJ. 750 ml MONINI
Najniža danas
10,49 €
13,99 €/l · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
10,49 € 2 lanca
Najviša
10,49 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 10,49 €13,99 €/l
- Tommy 10,49 €13,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 10,49 € (2.10.)
10,49 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 00000080508816. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
10,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
10,49 € (-5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MONINI ULJE MASL.EX.DJ.CL. 250 ml MONnajniže u Konzumu 4,49 €17,96 €/l
- MONINI ULJE MASLINOVO EXTRA DJ 0.5L MONINnajniže u Kauflandu 7,49 €14,98 €/l
- MONINI ULJE MASLINOVO EX DJEV MONINI 1Lnajniže u Lidlu 7,99 €7,99 €/l
- MONINI ULJE MASL.EX.DJ.DEL.500 ml MONnajniže u Tommyju 8,49 €16,98 €/l
- MONINI ULJE MASL.EX.DJ.CL. 450 ml MONnajniže u Tommyju 7,99 €17,76 €/l
- MONINI ULJE MASLI EX DJ GRANFRUT 500ml MONINInajniže u Konzumu 9,99 €19,98 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?