B_Kinder Bueno 43g
0,99 €
23,02 €/kg · u 17 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,30 € 17 lanaca
Najviša
1,49 € u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,99 €23,02 €/kg
- Tommyakcija 1,09 €25,35 €/kg
- NTL 1,09 €25,35 €/kg
- Metro 1,10 €25,58 €/kg
- Konzumakcija 1,11 €27,75 €/kg
- Trgocentar 1,29 €30,00 €/kg
- Gavranović 1,39 €32,33 €/kg
- Jadranka 1,39 €32,33 €/kg
- KTC 1,39 €34,75 €/kg
- Kaufland 1,39 €32,33 €/kg
- Plodine 1,39 €32,33 €/kg
- Ribola 1,39 €32,33 €/kg
- Spar 1,39 €32,33 €/kg
- Studenac 1,39 €32,33 €/kg
- Vrutak 1,39 €32,33 €/kg
- Stanic 1,49 €34,65 €/kg
- Trgovina Krk 1,49 €34,65 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 00000080052760. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.06, 3.10.2026. (Lastovska 15, Zagreb)
- Tommy
-
1,09 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,39 €, 30.9.) (-8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
1,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Metro
-
1,10 € (-7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
1,11 €; akcija je počela prije naših zapisa (-7%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgocentar
-
1,29 € (+7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Gavranović
-
1,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Jadranka
-
1,39 € (+28%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,39 € (+17%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,39 € (+17%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,39 € (+17%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
1,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
1,39 € (+28%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stanic
-
1,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Trgovina Krk
-
1,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KINDER BUENO SLADOLEDI - ATLANTIC SLADOLED KINDER BUENO WHITE 90 ML FERREROnajniže u Kauflandu 2,09 €23,22 €/l
- FERRERO ČOKOL KINDE 43 g BUENOnajniže u Bosi 1,49 €34,65 €/kg
- KINDER BUENO SLADOLEDI - ATLANTIC SLADOLED KINDER BUENO WHITE KORNET 4X90 MLnajniže u Kauflandu 2,49 €6,92 €/l
- FERRERO PRALINE KINDER BUENO MINI 108gnajniže u Sparu 3,25 €30,09 €/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 39 g BUENO WHITnajniže u Bosi 1,49 €38,21 €/kg
- FERRERO DES KINDER BUENO WHITE T5.97.5gnajniže u Trgocentru 2,79 €28,62 €/kg