B_Kinder Bueno 43g
€0.99
€23.02/kg · in 17 chains
at Stridon
Average
€1.30 17 chains
Highest
€1.49 at Stanic
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.99€23.02/kg
- Tommypromotion €1.09€25.35/kg
- NTL €1.09€25.35/kg
- Metro €1.10€25.58/kg
- Konzumpromotion €1.11€27.75/kg
- Trgocentar €1.29€30.00/kg
- Gavranović €1.39€32.33/kg
- Jadranka €1.39€32.33/kg
- KTC €1.39€34.75/kg
- Kaufland €1.39€32.33/kg
- Plodine €1.39€32.33/kg
- Ribola €1.39€32.33/kg
- Spar €1.39€32.33/kg
- Studenac €1.39€32.33/kg
- Vrutak €1.39€32.33/kg
- Stanic €1.49€34.65/kg
- Trgovina Krk €1.49€34.65/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 00000080052760. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.99 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.06, 3 Oct 2026 (Lastovska 15, Zagreb)
- Tommy
-
€1.09; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€1.39 on 30 Sep) (-8%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
€1.09
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Metro
-
€1.10 (-7%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
€1.11; promotion started before our records (-7%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgocentar
-
€1.29 (+7%)
Source: Trgocentar price list, store P120, 3 Oct 2026 (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Gavranović
-
€1.39
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Jadranka
-
€1.39 (+28%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€1.39
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€1.39 (+17%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.39
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.39 (+17%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.39 (+17%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€1.39
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
€1.39 (+28%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Stanic
-
€1.49 (+16%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Trgovina Krk
-
€1.49
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KINDER BUENO SLADOLEDI - ATLANTIC SLADOLED KINDER BUENO WHITE 90 ML FERREROlowest at Kaufland €2.09€23.22/l
- FERRERO ČOKOL KINDE 43 g BUENOlowest at Boso €1.49€34.65/kg
- KINDER BUENO SLADOLEDI - ATLANTIC SLADOLED KINDER BUENO WHITE KORNET 4X90 MLlowest at Kaufland €2.49€6.92/l
- FERRERO PRALINE KINDER BUENO MINI 108glowest at Spar €3.25€30.09/kg
- FERRERO ČOKOL KINDE 39 g BUENO WHITlowest at Boso €1.49€38.21/kg
- FERRERO DES KINDER BUENO WHITE T5.97.5glowest at Trgocentar €2.79€28.62/kg