Tjestenina u Stridonu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Stridonu: 0,53 € (1,06 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 0,49 € (0,98 €/kg) u Lidlu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
0,53 €
1,06 €/kg
u Stridonu
Proizvodi
- FUSILLI 40 500G (24) DIVELLA (IT)0,53 € · 1,06 €/kg
- PENNE RIGATE MARODI 400 g (15)0,81 € · 2,03 €/kg
- FUSILLI 98 BARILLA 500 g (12)1,06 € · 2,12 €/kg
- TJ.PENETI 123 KLARA 500 g A600191,06 € · 2,12 €/kg
- BARILLA PENNE RIGATE 73 500 g (12)1,50 € · 3,00 €/kg
- PENNE RIG. INTEGR. (27) 500GR (24) DIVELLA (IT)1,63 € · 3,26 €/kg
- FUSILLI MAIS/RISO 400 GR (12) DIVELLA (IT)1,42 € · 3,55 €/kg
- PENNE RIGATE MAIS/RISO 400 GR (12) DIVELLA (IT)1,42 € · 3,55 €/kg
- FUSILLI MARODI 400 g (15)1,86 € · 4,65 €/kg
Drugi lanci
- Lidl0,49 € · 0,98 €/kg
- Konzum0,50 € · 1,00 €/kg
- Studenac0,50 € · 1,00 €/kg
- Ribola0,53 € · 1,33 €/kg
- Kaufland0,79 € · 1,58 €/kg
- Plodine0,66 € · 1,65 €/kg
- Tommy0,85 € · 1,70 €/kg
- KTC0,94 € · 1,88 €/kg
- Eurospin0,99 € · 1,98 €/kg
- Gavranović0,99 € · 1,98 €/kg
- NTL1,19 € · 2,38 €/kg
- Spar1,19 € · 2,38 €/kg
- Stanic1,19 € · 2,38 €/kg
- Trgovina Krk1,19 € · 2,38 €/kg
- Boso0,99 € · 2,48 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: tjestenina penne ili fusilli, 400 do 500 g.
Trgovine lanca Stridon čije smo cjenike pročitali: 38.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.