Tjestenina u Ribolu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Ribolu: 0,53 € (1,33 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 0,49 € (0,98 €/kg) u Lidlu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
0,53 €
1,33 €/kg
u Ribolu
Proizvodi
- ULTRA-TJ.PENNE 400g SOPRANO0,53 € · 1,33 €/kg
- TJ.FUSILLI 400 g KUHARELA ULTRA0,66 € · 1,65 €/kg
- TJ.PENNE 400 g KUHARELA ULTRA0,75 € · 1,88 €/kg
- TJ.FUSILLI 500 g REGGIA1,19 € · 2,38 €/kg
- TJ.PENNE 500 g REGGIA1,19 € · 2,38 €/kg
- TJ.CETINA BR.24 400g PENETE DEBLJE1,03 € · 2,58 €/kg
- TJ.PENNE 400 g SOPRANO1,06 € · 2,65 €/kg
- ULTRA PENNE RIG.500gPAGANI1,46 € · 2,92 €/kg
- ULTRA-SVRDLA 500g PAGANI1,46 € · 2,92 €/kg
- GRAN FUSILLI 400g1,26 € · 3,15 €/kg
Drugi lanci
- Lidl0,49 € · 0,98 €/kg
- Konzum0,50 € · 1,00 €/kg
- Studenac0,50 € · 1,00 €/kg
- Stridon0,53 € · 1,06 €/kg
- Kaufland0,79 € · 1,58 €/kg
- Plodine0,66 € · 1,65 €/kg
- Tommy0,85 € · 1,70 €/kg
- KTC0,94 € · 1,88 €/kg
- Eurospin0,99 € · 1,98 €/kg
- Gavranović0,99 € · 1,98 €/kg
- NTL1,19 € · 2,38 €/kg
- Spar1,19 € · 2,38 €/kg
- Stanic1,19 € · 2,38 €/kg
- Trgovina Krk1,19 € · 2,38 €/kg
- Boso0,99 € · 2,48 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: tjestenina penne ili fusilli, 400 do 500 g.
Trgovine lanca Ribola čije smo cjenike pročitali: 61.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.