Tjestenina u Konzumu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Konzumu: 0,50 € (1,00 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 0,49 € (0,98 €/kg) u Lidlu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
0,50 €
1,00 €/kg
u Konzumu
Proizvodi
- TIJESTO PENNE RIGATE N.19 500g AGNESI0,50 € · 1,00 €/kg
- TIJESTO FUSILLI 98 500g BARILLA0,95 € · 1,90 €/kg
- TIJESTO PENNE RIGATE 73 500g BARILLA0,95 € · 1,90 €/kg
- TIJESTO PENNE 400g GRANO DORO0,80 € · 2,00 €/kg
- TJEST SIMPLY PASTA PENNE RIGATE 500g1,29 € · 2,58 €/kg
- TIJESTO K PLUS PENNE PREM INT 500g1,39 € · 2,78 €/kg
- TIJESTO K PLUS PENNE RIGATE PREMIUM 500g1,39 € · 2,78 €/kg
- TIJESTO FUSILLI 500g PASTA ZARA1,49 € · 2,98 €/kg
- TIJESTO FUSILLINI 500g PASTA ZARA1,49 € · 2,98 €/kg
- TIJESTO PENNE RIG MEZZE 500g ZARA1,49 € · 2,98 €/kg
Drugi lanci
- Lidl0,49 € · 0,98 €/kg
- Studenac0,50 € · 1,00 €/kg
- Stridon0,53 € · 1,06 €/kg
- Ribola0,53 € · 1,33 €/kg
- Kaufland0,79 € · 1,58 €/kg
- Plodine0,66 € · 1,65 €/kg
- Tommy0,85 € · 1,70 €/kg
- KTC0,94 € · 1,88 €/kg
- Eurospin0,99 € · 1,98 €/kg
- Gavranović0,99 € · 1,98 €/kg
- NTL1,19 € · 2,38 €/kg
- Spar1,19 € · 2,38 €/kg
- Stanic1,19 € · 2,38 €/kg
- Trgovina Krk1,19 € · 2,38 €/kg
- Boso0,99 € · 2,48 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: tjestenina penne ili fusilli, 400 do 500 g.
Trgovine lanca Konzum čije smo cjenike pročitali: 183.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.