Špageti u Kauflandu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Kauflandu: 0,65 € (1,30 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 0,50 € (1,00 €/kg) u Stridonu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
0,65 €
1,30 €/kg
u Kauflandu
Proizvodi
- Pasta Zara Tjestenina Spaghetti 500g_OC0,65 € · 1,30 €/kg
- KLC spaghetti 500 g b.j.0,83 € · 1,66 €/kg
- KLC.Tjestenina Spaghetti b.j. 500g_OC0,89 € · 1,78 €/kg
- Barilla Tjesten. Spaghettini n.3 500g_OC0,94 € · 1,88 €/kg
- Barilla Tjestenina Spaghetti n.5 500g_OC0,94 € · 1,88 €/kg
- KFav.Tjestenina Spaghetti 500g_OC0,99 € · 1,98 €/kg
- Vita Tjestenina špagete 500g_OC0,99 € · 1,98 €/kg
- KGold.Tjestenina Spaghetti 500g_OC1,05 € · 2,10 €/kg
- Barilla spaghettoni n.7 500 g1,09 € · 2,18 €/kg
- La Molisana Spaghetto guadr.b.j.500g_OC1,15 € · 2,30 €/kg
Drugi lanci
- Stridon0,50 € · 1,00 €/kg
- Eurospin0,89 € · 1,78 €/kg
- Lidl0,89 € · 1,78 €/kg
- Studenac0,93 € · 1,86 €/kg
- KTC0,94 € · 1,88 €/kg
- Plodine0,94 € · 1,88 €/kg
- Ribola0,94 € · 1,88 €/kg
- Konzum0,95 € · 1,90 €/kg
- Spar0,99 € · 1,98 €/kg
- Tommy1,05 € · 2,10 €/kg
- Boso1,09 € · 2,18 €/kg
- Gavranović1,09 € · 2,18 €/kg
- NTL1,09 € · 2,18 €/kg
- Stanic1,09 € · 2,18 €/kg
- Trgovina Krk1,09 € · 2,18 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: špageti, 500 g.
Trgovine lanca Kaufland čije smo cjenike pročitali: 51.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.