Barilla spaghettoni n.7 500 g
1,09 €
2,18 €/kg · u 6 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
1,44 € 6 lanaca
Najviša
2,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,09 €2,18 €/kg
- Plodine 1,09 €2,18 €/kg
- Ribola 1,09 €2,18 €/kg
- Tommy 1,09 €2,18 €/kg
- Metro 1,80 €3,60 €/kg
- Trgovina Krk 2,49 €4,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08076808150072. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,09 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1830, 3.10.2026. (Ul Karela Zahradnika 16a Zagreb)
- Plodine
-
1,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 003, 3.10.2026. (Gospojska strada 1 Kastel Sucurac)
- Tommy
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10226, 3.10.2026. (OBROVAČKA 3, GRAČAC)
- Metro
-
1,80 € (-2%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
2,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA TIJESTO SPAGHETTI INTEG 500gnajniže u Kauflandu akcija 1,75 €3,50 €/kg
- JERUZALEM N-TJEST BARILLA 7 500G SPAGHETTONI/SPAGHETTI -25/1-najniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €2,18 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TJEST.SPAGHETTI N. 5 500 G BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 0,94 €1,88 €/kg
- BARILLA TJESTENINA - 17 VRSTA TJESTENINA SPAGHETTINI 3 1 KG BARILLA KUTIJAnajniže u Sparu akcija 1,85 €1,85 €/kg
- BARILLA TIJESTO SPAGHETTINI 3 500g BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 0,94 €1,88 €/kg