Povrće
357 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ULTRA PLUS DODATAK JELU 250 g POVRĆE KUHAR. ULTRAnajniže u lancu Jadranka 0,74 €2,96 €/kg
- FROZY POVRĆE ZA FRANC.SALATU 400g HORVATnajniže u KTC-u 1,19 €2,97 €/kg
- ZORELA POVRĆE ZA JUHU 350 gnajniže u Stridonu 1,05 €3,00 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. GRAŠAK 400 g LEDOnajniže u Stridonu 1,20 €3,00 €/kg
- MIJEŠANO POVRĆE ZA SALATU 2,5KG LEDOnajniže u Stridonu 7,55 €3,02 €/kg
- PODRAVKA SMRZNUTO POVRCE ZA FRANCUSKU 450 G PODRAVKAnajniže u Trgocentru 1,40 €3,11 €/kg
- BONDUELLE MJESAVINA POVRCA ZA KREM JUHU S BUNDEVOM 400 G BONDUELLEnajniže u lancu Stanic akcija 1,29 €3,23 €/kg
- HIA PROMET D.O.O. POVRĆE ZA JUHU 1000 grnajniže u lancu Trgovina Krk 3,29 €3,29 €/kg
- DODATAK JELIMA 250 g S POVRĆEM ULTRAnajniže u Ribolu 0,83 €3,32 €/kg
- 500 G POVRĆE ZA JUHU - PDnajniže u Metrou 1,66 €3,32 €/kg
- 500 G POVRĆE ZA JUHU - PDnajniže u Metrou 1,66 €3,32 €/kg
- FRIDRIH ŠAMPINJONI 1kg FRIDRIHnajniže u Tommyju 3,32 €3,32 €/kg
- LEDO CARSKO POVRĆE 2.5G LEDOnajniže u Stridonu 8,40 €3,36 €/kg
- LEDO MIJ.POVRĆE ZA FRANC.SALATU 450 g LEDOnajniže u Stridonu 1,52 €3,38 €/kg
- Ledo grašak smrznuti XXLnajniže u Kauflandu 2,39 €3,41 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. POVRĆE MIJEŠANO ZA FRANCUSKU SALATU 400 g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €3,47 €/kg
- BONDUELLE MJESAVINA POVRCA ZA JUHU S CVJETACOM 400 G BONDUELLE STANICnajniže u lancu Stanic akcija 1,39 €3,47 €/kg
- BONDUELLE MJESAV POVRCA ZA KREM JUHU S ZELENIM POVRCEM 400 G BONDUELLEnajniže u lancu Stanic akcija 1,39 €3,47 €/kg
- S-BUDGET POVRĆE MIX ŠARENI S-BUDGE.1 kgnajniže u Sparu 3,49 €3,49 €/kg
- METRO CHEF 2,5 KG MC POVRĆE ZA WOKnajniže u Metrou 8,74 €3,50 €/kg