Grickalice
2.587 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- BONITO SLAG KREMA COKOLADA 60 G BONITOnajniže u Plodinama 0,50 €
- ROW SPIRIT KASA ZOBENA KVINOJA LJESNJAK COKOLADA 65 G ROW SPIRITnajniže u Studencu akcija 0,50 €
- HURIKAN D.O.O. INSTANT QUICK MILK SLAMČICE ČOKOLADA 30 gnajniže u Konzumu 0,50 €16,67 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. CORNY BIG ZERO ČOKOLADA 40 gnajniže u Studencu akcija 0,50 €12,50 €/kg
- MILKA ČOKOLADNI ZEC 45 g MILKAnajniže u Konzumu 0,50 €11,11 €/kg
- MILKA ČOKO.ZEC 45 g MILKAnajniže u Konzumu 0,50 €11,11 €/kg
- BARNI 30GX24 BARNI BISKVIT ČOKO PUNJnajniže u Bosi akcija 0,50 €16,67 €/kg
- SMIJEŠAK ČOKOL BANAN 20 g SMIJEŠAKnajniže u Bosi 0,50 €25,00 €/kg
- NO BRAND .ČOKOLADNA FIGUR.DJED MRAZ 60gnajniže u Stridonu 0,50 €8,33 €/kg
- ETI BISKVIT PUNJ. ČOK. 45 g ETInajniže u Konzumu 0,50 €11,11 €/kg
- SMARTIES DJED BOŽIĆNJAK ČOKOLAD SMARTIES 50 gnajniže u Konzumu 0,50 €10,00 €/kg
- QUICK MILK SLAMKE S GRANULAMA ČOK-BAN 30g QMnajniže u Konzumu 0,50 €16,67 €/kg
- MANNER SNACK MINIS ČOK.ML.25 g MANNERnajniže u lancu Djelo Vodice 0,50 €20,00 €/kg
- C.A.K. ČOK. ZEC WAWI 60 gnajniže u Studencu akcija 0,50 €8,33 €/kg
- M&M ČOKOLADNE PRAL. M&M 70 g EGGSnajniže u Konzumu 0,50 €7,14 €/kg
- E+G SCHOKOLADE ČOKO LIZALICE ZEČIĆI 4/1 60gnajniže u Konzumu 0,50 €8,33 €/kg
- DR.OETKER ZOBENA KASA COK/CHIA 50 G DR OETKERnajniže u Studencu akcija 0,50 €8,20 €/kg
- C.A.K. SEZONA ČOK LIZA ZEČIĆ BELFINE 25 gnajniže u Konzumu 0,50 €20,00 €/kg
- ENCIAN D.O.O. KAŠA ZOBENA ČOKO/CHIA 50 g ENCnajniže u Konzumu 0,50 €10,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. NESTLE BAR 25 g NESQUIK CHOCOnajniže u Studencu akcija 0,50 €20,00 €/kg