Grickalice
2.587 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ZOTT LIEGEOIS COKOLADA 175 G ZOTT STANICnajniže u Sparu 0,49 €2,80 €/kg
- LAMBERTZ MEDENJACI MINI BIJELA COKOLADA 300 G LAMBERTZnajniže u Plodinama 0,49 €1,63 €/kg
- COK.KAK.PLOCA 90g USKRSnajniže u Ribolu akcija 0,49 €5,44 €/kg
- DIPPO ČOK. LIZALICA 22g CHOOKY LOLIPOPSnajniže u KTC-u 0,49 €22,27 €/kg
- MILKA ČOKOLADNI DJED BOŽ. 45 g MILKAnajniže u Studencu akcija 0,49 €10,89 €/kg
- Ballino Sladoled od banane u tam. čokol.najniže u Lidlu 0,49 €9,80 €/l
- BELFINE LIZALICA ČOK. DJED BOŽ. 25 g BELFINnajniže u Studencu akcija 0,49 €19,60 €/kg
- K-Classic KLC.Slad.na štap.protein čok.50mlnajniže u Kauflandu 0,49 €9,80 €/l
- KRAŠ D.D. ČOKO.ŽIVOTINJSKO CARSTVO 15 g KRAŠnajniže u Studencu akcija 0,49 €32,67 €/kg
- VALLEY OF OATS ZOBENA KASA COK. 60 G VALLEYnajniže u Plodinama 0,49 €8,17 €/kg
- VIOLETA LASTA KREM ŠTAPIĆI S PUNJ.BIJ.ČOK.2/najniže u Studencu 0,49 €
- Boom Box KEKS ZOB.B.BOX LJEŠNJ.ČOK.20 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €24,50 €/kg
- Boom Box KEKS ZOB.B.B.BITES.ČOK.20 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €24,50 €/kg
- C.A.K. SEZONA ČOK. LIZA SNJEŠKO BELFINO 25 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €19,60 €/kg
- C.A.K. SEZONA ČOK. LIZA DJED BOŽĆNJAK 60 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €8,17 €/kg
- C.A.K. SEZONA ČOK. DJED BOŽIĆNJAK WAWI 60 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €8,17 €/kg
- C.A.K. SEZONA ČOK. LIZA ZEČIĆ BELFINE 25 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €19,60 €/kg
- KANDIT ČOKOLADA KANDI NUGASSO 90gnajniže u Studencu akcija 0,50 €5,56 €/kg
- KANDIT ČOKOLADA SLAVONIJA IDILA 90 g KANDInajniže u Konzumu 0,50 €5,56 €/kg
- DOLCELA KOLAC COKOLADA HI PROTEIN 50 G DOLCELAnajniže u Konzumu 0,50 €10,00 €/kg