Grickalice
3.617 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- AFTER EIGHT AFTER EIGHT CHOCOL MINTS 200g NESTLEnajniže u Sparu 4,49 €22,45 €/kg
- AFTER EIGHT AFTER EIGHT ORANGE MINTS 200gnajniže u Plodinama 3,99 €19,95 €/kg
- AGRANELA 120G SUHA ŠLJIVA BEZ KOŠ U ČOKnajniže u Metrou 4,19 €34,92 €/kg
- ALCA - Nestle Adriatic NESTLE DESSERT NOIR 205 g ALCAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,29 €25,80 €/kg
- ALCA - Nestle Adriatic ČOKOLADA AFTER EIGHT 200 g ALCAnajniže u Trgocentru 5,69 €28,45 €/kg
- ALCA - Nestle Adriatic ČOKOLADA KIT-KAT CHUNKY 40 g ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,69 €42,25 €/kg
- ALCA - Nestle Adriatic ČOKOLADA LION WHITE 43 g ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,69 €39,30 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O BOMBONI DRAŽE 38 g SMARTIESnajniže u Sparu 1,08 €28,42 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O BOMBONIJERA 250 g MERCI GROSSEnajniže u lancu Stanic 4,00 €16,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O CAPPUCCINO CHOCO 112 g NESCAFEnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €26,70 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O DES.MUNCHMALLOW 105 G CRVENKAnajniže u Stridonu 0,77 €7,33 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O KOLAČ BROWNIE CHOCO 75 g JAFFAnajniže u Plodinama akcija 0,68 €9,07 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O NAPOLITANKE JAFFA ČOKO NARANČA 160 gnajniže u Plodinama akcija 1,35 €8,44 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O NAPOLITANKE ŠLAG I ČOKOLADA 187 g JAFFAnajniže u Stridonu 1,10 €5,88 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O PAHULJICE ČOKO.ŽITNE LOPTICE 225 g NESQUIKnajniže u Sparu akcija 2,39 €10,62 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O VAFL KIT KAT 41,5 g NESTLEnajniže u Metrou 0,98 €23,33 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O ČOKOLADA S BADEMIMA I LJEŠNJACIMA 100 g MERCInajniže u Studencu akcija 1,50 €15,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O ČOKOLADICA NESTLE LION 42 gnajniže u Sparu akcija 0,99 €23,57 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. NESTLE BAR 25 g NESQUIK CHOCOnajniže u Studencu akcija 0,50 €20,00 €/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. CHOCAPIC ČOK.ŽITNE ŠKOLJKICE 250gnajniže u lancu Trgovina Krk 2,59 €10,36 €/kg