Grickalice
3.617 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- # Croissant s kakaom i mlijekom 6 x 50 gnajniže u Kauflandu 2,65 €8,83 €/kg
- # Pravi domaći keksi s čokoladom 230 gnajniže u Kauflandu 0,89 €3,87 €/kg
- # Pravi domaći čoko keksi s čokoladom 230gnajniže u Kauflandu 1,69 €7,35 €/kg
- # Torta od kakaa 400 gnajniže u lancu Jadranka akcija 3,29 €8,22 €/kg
- # Uskrsna vrećica sa čok.figurama 400 gnajniže u Kauflandu 3,89 €9,72 €/kg
- 'z bregov Mlij. pr. nap. čoko-kiki.najniže u Lidlu 1,99 €3,98 €/l
- 'z bregov Protein. napit. čok. ban.najniže u Ribolu 2,03 €4,06 €/l
- 100% Pure Whey 100% Pure Whey Nap.prot.čoko.bez gl.454gnajniže u Kauflandu 17,89 €39,41 €/kg
- 2CRACK KREKERI ČOKO 190Gnajniže u lancu Djelo Vodice 2,56 €13,47 €/kg
- 2CRACK KREKERI ČOKO-LJEŠNJ.235Gnajniže u lancu Djelo Vodice 2,56 €10,89 €/kg
- 2CRACK KREKERI ČOKO-LJEŠNJ.235Gnajniže u lancu Djelo Vodice 2,56 €10,89 €/kg
- ACTIVE LIFE MJESAVINA ZA PROTEIINSKE PALACINKE COKOLADA 65 G ACTIVE LIFEnajniže u Plodinama 0,93 €14,31 €/kg
- ACTIVE LIFE PROTEINSKI PUDING COKOLADA 35 G ACTIVE LIFEnajniže u Plodinama 1,33 €38,00 €/kg
- ACTIVE LIFE WHEY PROTEIN COKOLADA 40 G ACTIVE LIFEnajniže u Plodinama 1,19 €29,75 €/kg
- ACTIVE ZONE PROT PUD ŠLAG ČOK ACTIVE ZONE 4X115gnajniže u Konzumu 2,99 €6,50 €/kg
- ACTIVE ZONE ZOBENI BAR ACT ZONE ČOKO/KOKOS 40 gnajniže u Konzumu 0,69 €17,25 €/kg
- ADRIA PRALINE ADRIA BLACK 180gnajniže u Ribolu akcija 2,99 €16,61 €/kg
- ADVENT D.O.O. PAHULJICE ČOK.LOPTICE 400 g ADnajniže u Tommyju 2,39 €5,97 €/kg
- ADVENT.KALENDAR 75 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,06 €14,13 €/kg
- AFRODITA AFR.G.T.250 ml DUBAI ČOKOLADAnajniže u Ribolu 2,99 €11,96 €/l