Grickalice
3.617 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ULTRA ČOKO.MINI JAJA 70 g ULTRAnajniže u Konzumu 0,30 €4,29 €/kg
- K-Winteredition K-WH Kuglice čoko.mliječ.lješnj.150gnajniže u Kauflandu 0,30 €2,00 €/kg
- MILKA CHOCO PROGRAM COK. SNJEGOVIC 50 G MILKAnajniže u Konzumu 0,30 €6,00 €/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE MIGNON BAR 26g KOESTLINnajniže u Bosi 0,30 €11,54 €/kg
- KRAS IMPULSI COK.ZIV.CARS.MILKSY KRAS EXPRESS 20 Gnajniže u Plodinama 0,30 €15,00 €/kg
- SMIJEŠAK PUDING ČOKOLADA 45 g SMIJEŠAKnajniže u NTL-u 0,31 €7,75 €/kg
- BARON INTERNATIONAL DOO KROASAN S ČOK.KREMOM 50g BARONnajniže u Ribolu 0,31 €6,20 €/kg
- TORTICA NARANCA/COK.25Gnajniže u Plodinama 0,33 €13,20 €/kg
- KANDIT ČOKOL KANDI 30 g EXTRA NOVInajniže u Bosi 0,33 €11,00 €/kg
- NESTLE CHOCO KIT KAT POUCH SANTA 66 G NESTLEnajniže u Kauflandu 0,33 €5,00 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT KANDI KOKOS 30 G KANDITnajniže u Bosi 0,33 €11,00 €/kg
- KANDI KANDI KIKIRIKI 35 gnajniže u Stridonu 0,34 €9,71 €/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 30 g MUESL.JAGODAnajniže u Bosi 0,34 €11,33 €/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 30 g MUESL.MAL.LIMnajniže u Bosi 0,34 €11,33 €/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 30 g MUESL.LJEŠ.KAnajniže u Bosi 0,34 €11,33 €/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 35 g GL.FR.ČOK.VIŠnajniže u Bosi 0,34 €9,71 €/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 35 g GL.FR.ČOK.NARnajniže u Bosi 0,34 €9,71 €/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 35 g GL.FR.JAG.CHInajniže u Bosi 0,34 €9,71 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT KANDI EKSTRA 30 g KANDITnajniže u Stridonu 0,34 €11,33 €/kg
- MOND MOND KARAMELA 40 gnajniže u Stridonu 0,35 €8,75 €/kg