Mlijeko
1.158 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- DALMATINSKI SIREVI NAMAZ MLIJEČNI 70 gnajniže u Tommyju 0,55 €7,86 €/kg
- DUKATELA MLIJ NAM DUKATELA ORIGINAL 70 Gnajniže u Dukatu 0,55 €7,86 €/kg
- DOMAĆA KRAVICA MLIJ.NAM.70 g KRAVICnajniže u lancu Jadranka akcija 0,55 €7,86 €/kg
- Z BREGOV NAMAZ MLIJEČNI 70 g Z BREGOVnajniže u lancu Jadranka akcija 0,55 €7,86 €/kg
- Dukat NAMAZ MLIJ.S POVRĆE.DUKAT 70 gnajniže u Dukatu 0,55 €7,86 €/kg
- TODAY BISKVIT MED&MLI.45 g MELI TEHNOLOGIJEnajniže u Tommyju 0,55 €12,22 €/kg
- MIZO MLIJEKO SOLE UHT 2,8% 1 Lnajniže u Studencu 0,56 €0,56 €/l
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA CREAMY MILK 68 g ČOKSAnajniže u Stridonu 0,56 €8,24 €/kg
- DOLINE MLIJEKO TRAJNO UHT 2,8% 1 L DOLINEnajniže u Plodinama 0,57 €0,57 €/l
- Z BREGOV MLIJEKO BEZ LAKTOZE 2.8% 0.2L VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,57 €2,85 €/l
- Bevola Bev.Mlijeko za sunčanje SPF20 250mlnajniže u Kauflandu 0,57 €2,28 €/l
- MLIJEKO TOJETO 1L 2,8%mm BČ (Vindija)najniže u lancu Gavranović 0,58 €0,58 €/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 200ML DUKATnajniže u Lidlu 0,59 €2,95 €/l
- Z BREGOV MLIJEKO TRAJNO 2.8% 200ML VINDIJAnajniže u Kauflandu 0,59 €2,95 €/l
- NajMilko trajno mlijeko 2,8%najniže u Lidlu 0,59 €0,59 €/l
- NajMilko trajno mlijeko 2,8%najniže u Lidlu 0,59 €0,59 €/l
- Pilos RFA Trajno čokoladno mlijekonajniže u Lidlu 0,59 €2,95 €/l
- KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA MLIJECNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAnajniže u Lidlu 0,59 €22,69 €/kg
- COCA-COLA HBC HRVATSKA d.o.o. KEKS PLAZMA STICKS 30g ČOKOLADAnajniže u lancu Vrutak 0,59 €19,67 €/kg
- DUKAT MLIJEKO MVP 3.8% M.M. 1Lnajniže u Plodinama 0,60 €0,60 €/l