NAMAZ MLIJEČNI 70 g
0,55 €
7,86 €/kg · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
0,66 € 4 lanca
Najviša
0,87 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 0,55 €7,86 €/kg
- Djelo Vodice 0,57 €8,14 €/kg
- Spar 0,65 €9,29 €/kg
- Studenac 0,87 €12,43 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893220036. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,55 € (-35%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
0,57 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
0,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
0,87 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T845, 3.10.2026. (Močići 24A, MOČIĆI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOMAĆA KRAVICA MLIJ.NAM.70 g KRAVICnajniže u lancu Jadranka akcija 0,55 €7,86 €/kg
- DUKATELA MLIJ NAM DUKATELA ORIGINAL 70 Gnajniže u Dukatu 0,55 €7,86 €/kg
- Z BREGOV NAMAZ MLIJEČNI 70 g Z BREGOVnajniže u lancu Jadranka akcija 0,55 €7,86 €/kg
- NO BRAND MLIJEČNI NAMAZ 30% m.m. 70gnajniže u Stridonu 0,33 €4,71 €/kg
- Dukat NAMAZ MLIJ.S POVRĆE.DUKAT 70 gnajniže u Dukatu 0,55 €7,86 €/kg
- K PLUS MLIJ NAM K PLUS 70gnajniže u Konzumu 0,49 €7,00 €/kg