Piće
1.355 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ULTRA TONIC WATER GAZIRANI SOK 1,5Lnajniže u Trgocentru akcija 0,85 €0,57 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. SOK GAZIRANI SKY COLA 0,5Lnajniže u Plodinama 0,85 €1,70 €/l
- COCA COLA 0.25 l LIM GAZIRANI SOKnajniže u lancu Djelo Vodice 0,85 €3,40 €/l
- COCA COLA Z. 0,25 l GAZIRANI SOKnajniže u lancu Djelo Vodice 0,85 €3,40 €/l
- PEPSI PEPSI COLA 0,33 l GAZIRANI SOKnajniže u lancu Vrutak 0,85 €2,58 €/l
- SKY SKY COLA ZERO 1 l PET GAZIRANI SOKnajniže u Tommyju akcija 0,85 €0,85 €/l
- FANTA ZERO WTF 0,5 l PET GAZIRANI SOKnajniže u lancu Djelo Vodice 0,85 €1,70 €/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI 0.25L LIMnajniže u Kauflandu 0,85 €3,40 €/l
- SKY PIĆE GAZIRANO SKY COLA ZERO 0.5Lnajniže u Plodinama 0,85 €1,70 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA CHERRY 0,5Lnajniže u Trgocentru 0,86 €1,72 €/l
- BABY DOLL ŽENSKA SOKNA ART 3024najniže u Stridonu 0,86 €
- SOKO STARK SMOKI 80 Gnajniže u lancu Vrutak 0,88 €11,00 €/kg
- JUICY SOK JABUKA 100% 0,5 L JUICY TBnajniže u Tommyju akcija 0,89 €1,78 €/l
- JUICY SOK GUSTI 100% 0,5 L JUICY TBnajniže u Tommyju akcija 0,89 €1,78 €/l
- NTL SOK GAZIRANI COOL NARANČA 2L NTLnajniže u Bosi akcija 0,89 €0,45 €/l
- NTL SOK GAZIRANI COOL COLA 2L NTLnajniže u Bosi akcija 0,89 €0,45 €/l
- NTL SOK GAZIRANI TONIC WATER 1,5L COOLnajniže u NTL-u 0,89 €0,59 €/l
- NTL SOK GAZIRANI TANGERINE 1,5L COOLnajniže u NTL-u 0,89 €0,59 €/l
- NTL SOK GAZIRANI BITTER LEMON 1,5L COOLnajniže u NTL-u 0,89 €0,59 €/l
- VINDI SOK 100% VINDI DISNEY JAB 0.235 Lnajniže u Konzumu 0,89 €3,79 €/l