Piće
1.762 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ATLANTIC TRADE SOK HAPPY DAY 1.00L NARANČA 100% -12/1-najniže u lancu Vrutak 3,49 €3,49 €/l
- ATLANTIC TRADE SOK YIPPY 0.20L BRESKVATETRAnajniže u lancu Vrutak 0,65 €3,25 €/l
- ATLANTIC TRADE SOK YIPPY 0.20L MULTITETRAnajniže u lancu Vrutak 0,65 €3,25 €/l
- ATLANTIC TRADE SOK YIPPY 0.20L NARANČA TETRAnajniže u lancu Vrutak 0,65 €3,25 €/l
- ATLANTIC TRADE SOK YIPPY 1L JABUKA -12/1-najniže u lancu Vrutak 1,89 €1,89 €/l
- ATLANTIC TRADE SOK YIPPY 1L MULTIVITAMIN -12/1-najniže u lancu Vrutak 1,89 €1,89 €/l
- ATLANTIC TRADE d.o.o. PIPI MANDARINA LUBENICA 0,33L LIMnajniže u Kauflandu 1,09 €3,30 €/l
- ATLANTIC TRADE d.o.o. ŠTAPIĆI PRIMA KIKIRIKI 100gnajniže u lancu Jadranka 0,99 €9,90 €/kg
- ATLANTIC-RAUCH SOK NARANČA SUN HAPPY DAY PET 0,33 lnajniže u Studencu akcija 0,90 €2,73 €/l
- AWT - Juicy sokovi SOK JUICY FRUITS LIMUNADA 0,50 L PET AWTnajniže u Stridonu 1,25 €2,50 €/l
- AWT - Juicy sokovi SOK JUICY FRUTIS CRVENA NARANČA 0,50 L AWTnajniže u Stridonu 1,25 €2,50 €/l
- AWT - Juicy sokovi SOK JUICY NARANČA NEKTARINA 0,5 L RAVNI ČEP AWTnajniže u Stridonu 1,10 €2,20 €/l
- AWT - Juicy sokovi SOK JUICY NEKTAR MULTIVITAMIN 1L AWTnajniže u Stridonu 2,19 €2,19 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRESKVA 0,5L PET JUICYnajniže u Kauflandu 1,09 €2,18 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRESKVA 1.5L PET JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRESKVA 1.5L PET STUDENAnajniže u Studencu akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRUSNICA 0.5L PET STUDENAnajniže u Kauflandu 1,09 €2,18 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRUSNICA 1.5L PET STUDENAnajniže u Studencu akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ JAGODA VANILIJA 1.5L PET JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L PET JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l