SOK JUICY FRUITS LIMUNADA 0,50 L PET AWT
1,25 €
2,50 €/l · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,34 € 3 lanca
Najviša
1,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,25 €2,50 €/l
- Trgocentar 1,29 €2,58 €/l
- Trgovina Krk 1,49 €2,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858884604190. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.18, 3.10.2026. (Avenija Dubrava 240, Zagreb)
- Trgocentar
-
1,29 € (+40%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
1,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS LIMUNADA 0.5Lnajniže u lancu Stanic 0,60 €1,20 €/l
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS LIMUNADA 1.5Lnajniže u Metrou 1,56 €1,04 €/l
- JUICY SOK JUICY FRUITS BAZGA LIMUN 1,5 Lnajniže u Sparu akcija 1,59 €1,06 €/l
- JUICY PIĆE JUICY 1,5 l LIMUNADA PETnajniže u Bosi 1,99 €1,33 €/l
- JUICY LEDENI CAJ LIMUN 1,5 L JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l