Piće
1.355 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ZODA D.O.O. SOK DINOS JABUKA NA EKS 0,25 L PETnajniže u lancu Djelo Vodice 0,80 €3,20 €/l
- INKA INKA TONIC WATER 0,25Lnajniže u KTC-u 0,80 €3,20 €/l
- PLODINE Z.SOKNA RM 20DEN 34CRNA JADRnajniže u Plodinama 0,80 €
- PLODINE Z.SOKNA RM 20 DEN 12TAMNODRAP JADRnajniže u Plodinama 0,80 €
- JUVER 3X0,2L JUVER SOK ANANASnajniže u Metrou akcija 0,81 €1,35 €/l
- FRUCTAL FRUTEK SOK VIŠNJA 125ML (6)najniže u Stridonu 0,82 €6,56 €/l
- TILEA TILEA ZOVA LIMUN 0,5l PET GAZIRANI SOKnajniže u Ribolu 0,82 €1,64 €/l
- TILEA TILEA LIMUN 0,5 l PET GAZIRANI SOKnajniže u Ribolu 0,82 €1,64 €/l
- FRUTEK SOK 125ml GROŽĐEnajniže u Ribolu 0,83 €6,64 €/l
- TONIC WATER 0,5 l PET GAZIRANI SOKnajniže u Stridonu 0,83 €1,66 €/l
- JUICY 0,2L JUICY NEKTAR MARELICAnajniže u Ribolu 0,83 €4,15 €/l
- K-Classic KLC.NMNP.Sard.jadran.u vlast.sok100g/70gnajniže u Kauflandu 0,83 €8,30 €/kg
- JAFFA SOK JAFFA LEDENI ČAJ BRESKVA 1.5 L (6)najniže u Stridonu 0,84 €0,56 €/l
- PEPSICO PEPSI ZERO LIMETA 0,33 L LIMnajniže u Sparu akcija 0,84 €2,55 €/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.33 l LIMnajniže u Sparu akcija 0,84 €2,55 €/l
- PEPSICO SOK PEPSI MAX LIMETA 0,33 Lnajniže u lancu Vrutak 0,85 €2,58 €/l
- PEPSICO SOK PEPSI BEZ SECERA 0,33 L LIMnajniže u lancu Vrutak 0,85 €2,58 €/l
- VERDE SOK VERDE BRESKVA-JABUKA NEKTAR 1L (12)najniže u Stridonu 0,85 €0,85 €/l
- VERDE SOK VERDE MULTIVITAMIN NEKTAR 1L (12)najniže u Stridonu 0,85 €0,85 €/l
- ULTRA TANGERINE GAZIRANI SOK 1,5Lnajniže u Trgocentru akcija 0,85 €0,57 €/l