TONIC WATER 0,5 l PET GAZIRANI SOK
Najniža danas
0,83 €
1,66 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,03 € 2 lanca
Najviša
1,22 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,83 €1,66 €/l
- Ribola 1,22 €2,44 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,83 € (3.10.)
0,83 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850108071597. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Ribola
-
1,22 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 023, 3.10.2026. (POLJIČKA 71 SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Inka Inka tonic water 0,5 l PETnajniže u Studencu akcija 0,40 €0,80 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK GAZIRANI VINDI TONIC WATER 1,5L PETnajniže u Stridonu 1,09 €0,73 €/l
- INKA PIĆE GAZ INKA TONIC WATER 1.5L PETnajniže u Metrou 1,79 €1,19 €/l
- SCHWEPPES TONIC WATER 0,5 l PET GAZ.SOKnajniže u Stridonu 1,10 €2,20 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES TONIC WAT 1.5Lnajniže u Stridonu 2,22 €1,48 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES TONIC WATER 1Lnajniže u Stridonu 1,75 €1,75 €/l