Search: sir

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. SIRANA MIH SIR TVRDI DALMATINSKI MIHlowest at Metro €20.61€6.87/kg
  2. SIRANA GLIGORA SIR VELEBJAN 190 G SIRANA GLIGORAlowest at Plodine €8.49€44.68/kg
  3. Sirana Gligora Sir Težačkilowest at Spar €23.99€23.99/kg
  4. Sirana Gligora Sir Kolan dimljenilowest at Spar €27.99€27.99/kg
  5. Sirana Gligora Sir trapist Kolan Gligoralowest at Spar €25.99€25.99/kg
  6. PAŠKA SIRANA SIR TVRDI OVČJI PAŠKI VAC PAŠKA SIRANAlowest at Konzum €57.99€57.99/kg
  7. Sirana Gligora Sir mladi trapist Gligoralowest at Spar €19.99€19.99/kg
  8. DALMATINSKI SIREVI SIR KUHANI 500 g DOMAĆIlowest at Tommy €7.99€15.98/kg
  9. TRADICIJSKI SIREVI SIR LECEVACKI 300 G TRADICIJSKI SIREVIlowest at Plodine €5.79€19.30/kg
  10. PAŠKA SIRANA SIR TVRDI KRAVLJI 1/8 PAGUSlowest at Konzum €24.99€24.99/kg
  11. TRADICIJSKI SIREVI SIR ZRINSKI 300 G TRADICIJSKI SIREVIlowest at Plodine €4.99€16.63/kg
  12. Sirana Gligora Sir tvrdi jadranski Gligoralowest at Spar €24.99€24.99/kg
  13. Sirana Gligora Sir Dinarskilowest at Spar €29.99€29.99/kg
  14. PAŠKA SIRANA SIR PARENJAK PAŠKAlowest at Ribola promotion €15.69
  15. SIRANA MIH SIR TVRDI OTOČAN 45% MIHlowest at Konzum €24.99€24.99/kg
  16. SIRANA MIH SIR TVRDI PAŠKI 45% MIHlowest at Konzum €55.99€55.99/kg
  17. SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN MIH SIRANAlowest at Konzum €44.99€44.99/kg
  18. PASKA SIRANA SIR PARENJAK 1/4 PASKA SIRANAlowest at Plodine €18.99
  19. PASKA SIRANA SIR MEDITERANO KOLUT PASKA SIRANAlowest at Plodine €23.99
  20. PASKA SIRANA SIR PAGUS PREMIUM 300 G PASKA SIRANAlowest at Plodine €6.99€23.30/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.